Kategorie D10C

20.04.2013 5. závod Hanáckého žebříčku jaro 2013 - startovní listina

délka trati  1.80 km, převýšení    55 m,  6 kontrol           tištěno 18.04.2013   11:44

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 32 = 15:02:00 ? Bartošová Anna KSU 0474 C 34 = 15:04:00 ? Šneiderová Daniela ASU 0398 C 36 = 15:06:00 1398997 Binarová Adéla UOL 0452 C 38 = 15:08:00 2049561 Moskvová Agáta ZLH 0550 C 40 = 15:10:00 ......................... VAK C 42 = 15:12:00 2020728 Smékalová Viktorie UOL 0450 C 44 = 15:14:00 ? Šánová Julie KSU 0494 C 46 = 15:16:00 ......................... VAK C 48 = 15:18:00 446428 Tesařová Tereza KSU 0393 C 50 = 15:20:00 2019215 Otrubová Anna PLU 0577 C 52 = 15:22:00 2020729 Smékalová Karolína UOL 0451 C 54 = 15:24:00 ? Knyplová Tereza KSU 0464 C 56 = 15:26:00 ......................... VAK C 58 = 15:28:00 446409 Hegedüšová Viktorie KSU 0353 C 60 = 15:30:00 2035723 Lukašáková Sára STE 0450 C 62 = 15:32:00 ? Skoumalová Petra KSU 0484 C 64 = 15:34:00 ......................... VAK C 66 = 15:36:00 ? Šotková Anna UOL C 68 = 15:38:00 neregistro ......................... VAK C 70 = 15:40:00

Kategorie D12C

20.04.2013 5. závod Hanáckého žebříčku jaro 2013 - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení    50 m,  8 kontrol           tištěno 18.04.2013   11:44

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 40 = 15:10:00 2035722 Marková Ema STE 0252 C 42 = 15:12:00 ......................... VAK C 44 = 15:14:00 52523 Skoupá Vendula STE 0152 C 46 = 15:16:00 ......................... VAK C 48 = 15:18:00 224900 Zatloukalová Hana SSU 0158 C 50 = 15:20:00 428247 Hálková Eliška UOL 0156 B 52 = 15:22:00 52619 Hajduková Jana KSU 0197 C 54 = 15:24:00 515427 Kličková Anna KON 0272 C 56 = 15:26:00 ......................... VAK C 58 = 15:28:00

Kategorie D14C

20.04.2013 5. závod Hanáckého žebříčku jaro 2013 - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení    90 m, 10 kontrol           tištěno 18.04.2013   11:44

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
920661 Plhalová Šárka ASU 0097 B 44 = 15:14:00 2035727 Konečná Adéla UOL 0050 C 46 = 15:16:00 53670 Pukyšová Anežka KSU 9999 C 48 = 15:18:00 231316 Lugrová Natalie JPV 0066 B 50 = 15:20:00 ......................... VAK C 52 = 15:22:00 ? Křížová Klára JPV 0055 C 54 = 15:24:00 neregistro 303938 Křečková Jana ZPV 9999 B 56 = 15:26:00 682075 Janošíkova Tereza UOL 9950 B 58 = 15:28:00 331514 Novotná Tereza ZLH 0051 B 60 = 15:30:00 2025342 Zatloukalová Romana SSU 9950 B 62 = 15:32:00

Kategorie D16C

20.04.2013 5. závod Hanáckého žebříčku jaro 2013 - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení   130 m, 13 kontrol           tištěno 18.04.2013   11:44

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 2 = 14:32:00 897348 Smrčková Dominika KSU 9799 A 4 = 14:34:00 1007537 Soldánová Tereza JPV 9899 A 6 = 14:36:00 2011813 Švancárová Veronika KSU 9853 B 8 = 14:38:00 52722 Vlachová Kateřina KON 9898 B 10 = 14:40:00 1007538 Pilcová Sabina JPV 9898 B 12 = 14:42:00 ......................... VAK C 14 = 14:44:00 428280 Hálková Klára UOL 9754 B 16 = 14:46:00 53659 Habigerová Jana KSU 9888 C 18 = 14:48:00 49367 Müllerová Kristýna KON 9771 B 20 = 14:50:00 53668 Jílková Veronika KSU 9889 C 22 = 14:52:00

Kategorie D18C

20.04.2013 5. závod Hanáckého žebříčku jaro 2013 - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení   130 m, 15 kontrol           tištěno 18.04.2013   11:44

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8898 Vlachová Eliška KON 9572 B 4 = 14:34:00 ......................... VAK C 6 = 14:36:00 425560 Kašparová Zuzana SSU 9661 B 8 = 14:38:00 ......................... VAK C 10 = 14:40:00 443106 Habigerová Radka KSU 9559 C 12 = 14:42:00

Kategorie D21C

20.04.2013 5. závod Hanáckého žebříčku jaro 2013 - startovní listina

délka trati  3.90 km, převýšení   145 m, 16 kontrol           tištěno 18.04.2013   11:44

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2035160 Lorencová Linda PLU 7676 C 21 = 14:51:00 681856 Černíková Barbora DOB 7878 C 23 = 14:53:00 ......................... VAK C 25 = 14:55:00 446443 Rychlá Pavlína KRN 8559 C 27 = 14:57:00 ......................... VAK C 29 = 14:59:00 9676 Smutná Jana VAM 6251 C 31 = 15:01:00 ......................... VAK C 33 = 15:03:00 886267 Janů Hana KSU 9393 B 35 = 15:05:00 ......................... VAK C 37 = 15:07:00 8829 Boháčová Lucie PTI 8771 C 39 = 15:09:00 52533 Kopcová Michaela KRN 8456 C 41 = 15:11:00 995816 Otrubová Johana KON 7852 C 43 = 15:13:00 9674 Smutná Pavla VAM 8651 C 45 = 15:15:00 52587 Holinková Hana ZPV 6777 R 47 = 15:17:00 1007548 Skyvová Kristýna STE 7054 C 49 = 15:19:00 682350 Horčičková Eva UOL 7051 C 51 = 15:21:00 8849 Vítková Lucie PTI 9474 B 53 = 15:23:00 301554 Janošíková Lenka UOL 7651 C 55 = 15:25:00

Kategorie D35C

20.04.2013 5. závod Hanáckého žebříčku jaro 2013 - startovní listina

délka trati  3.40 km, převýšení   110 m, 16 kontrol           tištěno 18.04.2013   11:44

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52294 Tomanková Martina KSU 7552 C 22 = 14:52:00 52451 Poklopová Ivana UOL 6451 C 24 = 14:54:00 52427 Jirková Renata ZPV 6553 C 26 = 14:56:00 2032185 Ženčáková Marie OA 68 C 28 = 14:58:00 neregistro ? Štáblová Michaela KSU 7787 C 30 = 15:00:00 52424 Vaňáková Milada OOL 6251 C 32 = 15:02:00 52417 Hlavová Miroslava KON 6389 C 34 = 15:04:00 443067 Rozsívalová Helena KSU 7070 C 36 = 15:06:00 52420 Dittrichová Lenka KON 6285 C 38 = 15:08:00 52654 Pilcová Petra ZPV 6666 C 40 = 15:10:00 2027233 Švancárová Helena KSU 7252 C 42 = 15:12:00 52582 Křečková Petra ZPV 7076 C 44 = 15:14:00 2020738 Vlachová Olga KON 6969 C 46 = 15:16:00 2032169 Kašparová Ivana SSU 6951 C 48 = 15:18:00 ? Mlčková Jana KSU 7383 C 50 = 15:20:00 neregistro 428201 Karásková Marcela ZPV 6970 C 52 = 15:22:00 53654 Reichlová Jiřina KSU 7499 C 54 = 15:24:00 224901 Ostřanská Iveta SSU 6591 C 56 = 15:26:00 ......................... VAK C 58 = 15:28:00 52502 Janků Renata STE 7251 C 60 = 15:30:00 361979 Moskvová Jitka ZLH 7551 C 62 = 15:32:00 52535 Zbraňková Magda STE 7352 C 64 = 15:34:00 52553 Králová Zdenka SSU 6091 C 66 = 15:36:00 352324 Kotrlová Gita UOL 6953 C 68 = 15:38:00

Kategorie D45C

20.04.2013 5. závod Hanáckého žebříčku jaro 2013 - startovní listina

délka trati  3.10 km, převýšení   100 m, 13 kontrol           tištěno 18.04.2013   11:44

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52476 Šimková Hana UOL 6653 C 22 = 14:52:00 51915 Czaschová Irena SBR 6150 C 24 = 14:54:00 52557 Štáblová Jitka SSU 5350 C 26 = 14:56:00 52730 Špacírová Danuše UOL 5852 C 28 = 14:58:00 52412 Smičková Eva KON 5887 C 30 = 15:00:00 52439 Hrubanová Věra UOL 5953 C 32 = 15:02:00 433098 Felklová Jarmila OA 60 C 34 = 15:04:00 neregistro 52586 Fajkusová Jitka JPV 6773 C 36 = 15:06:00 52514 Neumannová Kamila STE 6751 C 38 = 15:08:00

Kategorie D55C

20.04.2013 5. závod Hanáckého žebříčku jaro 2013 - startovní listina

délka trati  2.60 km, převýšení    90 m, 13 kontrol           tištěno 18.04.2013   11:44

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52445 Künstlerová Milada UOL 5651 C 47 = 15:17:00 ......................... VAK C 49 = 15:19:00 446344 Suchánková Libuše SOP 4851 C 51 = 15:21:00 52763 Novotná Ludmila OOP 4850 C 53 = 15:23:00 neregistro ......................... VAK C 55 = 15:25:00

Kategorie DH10N

20.04.2013 5. závod Hanáckého žebříčku jaro 2013 - startovní listina

délka trati  1.80 km, převýšení    65 m,  5 kontrol           tištěno 18.04.2013   11:44

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
? Kroul Jiří KSU 0505 C 1 = 14:31:00 neregistro 2027237 Hájek Marek STE 0400 C 3 = 14:33:00 ......................... VAK C 5 = 14:35:00 52520 Cupal Petr STE 0300 C 7 = 14:37:00 ......................... VAK C 9 = 14:39:00 ? Šotek Adam UOL C 11 = 14:41:00 neregistro ......................... VAK C 13 = 14:43:00 52288 Tomanek Lukáš KSU 0502 C 15 = 14:45:00 ......................... VAK C 17 = 14:47:00 2035719 Neumannová Kristýna STE 0550 C 19 = 14:49:00 ? Pavelka Ondřej KSU 0404 C 21 = 14:51:00 ......................... VAK C 23 = 14:53:00 ? Ondráček Viktor KSU 0600 C 25 = 14:55:00 224897 Zindulková Štěpánka SSU 0450 C 27 = 14:57:00 ? Stryková Karolína KSU 0656 C 29 = 14:59:00

Kategorie H10C

20.04.2013 5. závod Hanáckého žebříčku jaro 2013 - startovní listina

délka trati  1.90 km, převýšení    70 m,  7 kontrol           tištěno 18.04.2013   11:44

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2020722 Novotný Erik ZLH 0301 C 1 = 14:31:00 446437 Štábl Patrik KSU 0606 C 3 = 14:33:00 ......................... VAK C 5 = 14:35:00 49418 Stryk Štěpán KSU 0306 C 7 = 14:37:00 ......................... VAK C 9 = 14:39:00 426397 Karásek Matyáš ZPV 0302 C 11 = 14:41:00 ......................... VAK C 13 = 14:43:00 2035728 Janků Martin STE 0404 C 15 = 14:45:00 443087 Štábl Adam KSU 0401 C 17 = 14:47:00 ......................... VAK C 19 = 14:49:00 224899 Skýva Ondřej SSU 0300 C 21 = 14:51:00 ......................... VAK C 23 = 14:53:00 ......................... VAK C 25 = 14:55:00 ......................... VAK C 27 = 14:57:00 ......................... VAK C 29 = 14:59:00

Kategorie H12C

20.04.2013 5. závod Hanáckého žebříčku jaro 2013 - startovní listina

délka trati  2.60 km, převýšení    65 m, 10 kontrol           tištěno 18.04.2013   11:44

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 15 = 14:45:00 920659 Plhal Jakub ASU 0222 C 17 = 14:47:00 420442 Hecl František KSU 0201 C 19 = 14:49:00 2032192 Lukašák Šimon STE 0202 C 21 = 14:51:00 ......................... VAK C 23 = 14:53:00 52729 Šimek Štěpán UOL 0104 B 25 = 14:55:00 446425 Krč Matěj KSU 0101 C 27 = 14:57:00 2027241 Neumann David STE 0101 C 29 = 14:59:00 51309 Reichl Martin KSU 0202 C 31 = 15:01:00 2027240 Hájek Tomáš STE 0200 C 33 = 15:03:00 442855 Valenta Mikuláš KSU 0107 C 35 = 15:05:00 2032142 Svoboda Radek STE 0207 C 37 = 15:07:00 ......................... VAK C 39 = 15:09:00 2051507 Hartmann Matouš PLU 0101 C 41 = 15:11:00 49316 Šafář Martin KSU 0105 B 43 = 15:13:00 2027218 Světnický František STE 0204 C 45 = 15:15:00 ......................... VAK C 47 = 15:17:00

Kategorie H14C

20.04.2013 5. závod Hanáckého žebříčku jaro 2013 - startovní listina

délka trati  2.90 km, převýšení   105 m, 11 kontrol           tištěno 18.04.2013   11:44

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
? Gedeon Dominik KSU 9900 C 10 = 14:40:00 446448 Jílek Ondřej KSU 9908 B 14 = 14:44:00 ......................... VAK C 16 = 14:46:00 443076 Ondráček Radek KSU 9933 B 18 = 14:48:00 301599 Jirka Mikuláš ZPV 0000 B 20 = 14:50:00 52575 Matoušek Matěj KSU 0005 B 22 = 14:52:00 ......................... VAK C 24 = 14:54:00 53565 Kroul Josef KSU 0044 B 26 = 14:56:00 6713 Kašpar Petr SSU 9911 B 28 = 14:58:00 ? Grulich Ondřej KSU 99XX C 30 = 15:00:00 neregistro ......................... VAK C 32 = 15:02:00 52258 Dostál Pavel KSU 9910 B 34 = 15:04:00 682370 Horčička Vít UOL 9919 B 36 = 15:06:00 53649 Hajduk Jakub KSU 0012 C 38 = 15:08:00 2032171 Bořánek Michal STE 0007 B 40 = 15:10:00 229473 Šafář Vojtěch KSU 0013 C 42 = 15:12:00 234537 Janečka Viktor JPV 9917 B 44 = 15:14:00 53662 Šrámek Ondřej KSU 9909 B 46 = 15:16:00 428210 Karásek Adam ZPV 0001 B 48 = 15:18:00 53652 Müller Jonáš KSU 9906 B 50 = 15:20:00

Kategorie H16C

20.04.2013 5. závod Hanáckého žebříčku jaro 2013 - startovní listina

délka trati  3.50 km, převýšení   105 m, 14 kontrol           tištěno 18.04.2013   11:44

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1007529 Otruba Vojtěch JPV 9717 B 49 = 15:19:00 ......................... VAK C 51 = 15:21:00 446440 Havlíček Ondřej KSU 9800 C 53 = 15:23:00 ......................... VAK C 55 = 15:25:00 ? Knypl Jaroslav KSU 9707 C 57 = 15:27:00 2051499 Mazanec Jakub UOL 9800 C 59 = 15:29:00 9005223 Vosáhlo Jan SSU 9701 C 61 = 15:31:00

Kategorie H18C

20.04.2013 5. závod Hanáckého žebříčku jaro 2013 - startovní listina

délka trati  4.60 km, převýšení   190 m, 19 kontrol           tištěno 18.04.2013   11:44

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 6 = 14:36:00 433099 Mikula Jan SSU 9609 C 8 = 14:38:00 51903 Zdražil Jan SBR 9601 C 10 = 14:40:00 1602630 Fajkus Radim JPV 9509 B 12 = 14:42:00 2023805 Chvátal Štěpán UOL 9600 C 14 = 14:44:00 ......................... VAK C 16 = 14:46:00

Kategorie H21C

20.04.2013 5. závod Hanáckého žebříčku jaro 2013 - startovní listina

délka trati  5.50 km, převýšení   230 m, 21 kontrol           tištěno 18.04.2013   11:44

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 14:31:00 52510 Janků Marek STE 7102 C 3 = 14:33:00 2020741 Horký Jan UOL 7100 C 5 = 14:35:00 9669 Veverka Tomáš VAM 8401 C 7 = 14:37:00 416097 Moskva Roman ZLH 7501 C 9 = 14:39:00 52744 Špičák František CEL 5628 C 11 = 14:41:00 52430 Jirka Michal PTI 8403 C 13 = 14:43:00 52530 Zdráhal Tomáš OOL 5301 C 15 = 14:45:00 232959 Silnoušek Jiří STE 7200 C 17 = 14:47:00 neregistro 886292 Janů Zdeněk KSU 9045 C 19 = 14:49:00 52641 Kopec Tomáš KRN 8203 C 21 = 14:51:00 500249 Jakob Jan OOL 8701 C 23 = 14:53:00 52513 Mlejnek Pavel STE 7403 C 25 = 14:55:00 54206 Vlach Jaromír PHK 8108 C 27 = 14:57:00 446450 Rozsíval Alois KSU 9142 C 29 = 14:59:00 52516 Pudel Jarda STE 7505 C 31 = 15:01:00 210440 Vlach Jan JPV 8237 C 33 = 15:03:00 1007547 Skyva Petr STE 6501 C 35 = 15:05:00 ......................... VAK C 37 = 15:07:00 1401181 Václavek Tomáš STE 5809 C 39 = 15:09:00 2035148 Otruba Karel PLU 7917 C 41 = 15:11:00 9589 Smutný Šimon VAM 9301 C 43 = 15:13:00 51875 Zdražil Tomáš SBR 8504 C 45 = 15:15:00 500587 Špacír Jan UOL 8805 C 47 = 15:17:00 886824 Rychlý Pavel KRN 8505 C 49 = 15:19:00 1602629 Otrusina Jiří JPV 8201 C 51 = 15:21:00 51933 Peths Jan KRN 8101 C 53 = 15:23:00 2027239 Skoupý Jan STE 9411 A 55 = 15:25:00 886296 Hecl Miloš KSU 7601 C 57 = 15:27:00 51123 Doležel Ondřej STE 9202 R 59 = 15:29:00 442865 Jílek Jakub KSU 9202 C 61 = 15:31:00 301557 Trávníček Jan UOL 7501 C 63 = 15:33:00 247250 Mrkvica Petr ZLH 7800 C 65 = 15:35:00 8850 Holinka Matouš ZPV 9222 C 67 = 15:37:00 1931332 Zdráhal Tomáš OOL 8801 C 69 = 15:39:00 52595 Hodač Karel JPV 7927 C 71 = 15:41:00 ......................... VAK C 73 = 15:43:00 995892 Otruba Marek PLU 7417 C 75 = 15:45:00 52503 Fendrych Michal STE 7607 C 77 = 15:47:00 52625 Hrouza Jan KRN 8100 C 79 = 15:49:00 7200324 Tomanek Daniel STE 7401 C 81 = 15:51:00 515101 Šrámek Jaromír KSU 5801 C 83 = 15:53:00 2025356 Matoušek Jiří SSU 7504 C 85 = 15:55:00 886293 Janů Zdeněk KSU 5749 C 87 = 15:57:00 8822 Klváček Aleš PTI 8527 C 89 = 15:59:00

Kategorie H35C

20.04.2013 5. závod Hanáckého žebříčku jaro 2013 - startovní listina

délka trati  4.90 km, převýšení   205 m, 19 kontrol           tištěno 18.04.2013   11:44

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52506 Hepnar Luboš STE 6307 C 3 = 14:33:00 886282 Smékal David UOL 7503 C 5 = 14:35:00 420450 Smrček Petr KSU 7401 C 7 = 14:37:00 681853 Binar Robert UOL 7500 C 9 = 14:39:00 ......................... VAK C 11 = 14:41:00 886275 Habiger Petr KSU 7001 C 13 = 14:43:00 436448 Hálek Jan UOL 7000 C 15 = 14:45:00 307331 Holinka Martin ZPV 6712 C 17 = 14:47:00 52725 Navrátil Václav KON 6427 C 19 = 14:49:00 515079 Kotrle Miroslav UOL 7005 C 21 = 14:51:00 ......................... VAK C 23 = 14:53:00 433096 Karásek Martin ZPV 7301 C 25 = 14:55:00 52733 Šimek Roman UOL 6503 C 27 = 14:57:00 52581 Křeček Miroslav ZPV 6213 C 29 = 14:59:00 52573 Sita Vratislav SSU 7341 C 31 = 15:01:00 433100 Grepl Ladislav KON 6111 C 33 = 15:03:00 446432 Štábl Roman KSU 7501 C 35 = 15:05:00 6710 Kašpar Jaroslav SSU 7004 C 37 = 15:07:00 2044889 Kopecký David UOL 7800 C 39 = 15:09:00 420422 Zatloukal Tomáš SSU 6700 C 41 = 15:11:00 52544 Kroul Josef KSU 7302 C 43 = 15:13:00 neregistro 51873 Řeháček Petr SBR 6302 C 45 = 15:15:00 886291 Paloncý Pavel KSU 6349 C 47 = 15:17:00 51508 Valenta Jiří SSU 6301 C 49 = 15:19:00 ......................... VAK C 51 = 15:21:00

Kategorie H45C

20.04.2013 5. závod Hanáckého žebříčku jaro 2013 - startovní listina

délka trati  3.90 km, převýšení   195 m, 17 kontrol           tištěno 18.04.2013   11:44

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
500581 Hlava Miroslav KON 6515 C 8 = 14:38:00 52596 Dokoupil Vojtěch ZPV 6425 C 10 = 14:40:00 7856 Czasch Petr SBR 6003 C 12 = 14:42:00 342524 Konečný Jiří OOL 6303 C 14 = 14:44:00 51914 Vrábel Jaromír SBR 6102 C 16 = 14:46:00 361996 Vlach Josef KON 6431 C 18 = 14:48:00 8828 Vítek Zbyněk PTI 6622 C 20 = 14:50:00 421854 Vaňák Milan OOL 6204 C 22 = 14:52:00 438025 Janošík Antonín UOL 5201 C 24 = 14:54:00 52498 Jeřábek Luboš JPV 6112 C 26 = 14:56:00 52413 Skácel Jaroslav KON 4617 C 28 = 14:58:00 307337 Višňa Milan OOL 5904 C 30 = 15:00:00 2020730 Soldán Vladimír JPV 6526 C 32 = 15:02:00 ......................... VAK C 34 = 15:04:00 231248 Jaroš Vojtěch ZPV 5706 C 36 = 15:06:00 895219 Zdráhal Robert OOL 5707 C 38 = 15:08:00 9672 Smutný Michal VAM 6201 C 40 = 15:10:00 52448 Navrátil Antonín UOL 5301 C 42 = 15:12:00 52500 Kubeš Jaromír PLU 6219 C 44 = 15:14:00 52462 Ženčák Jaroslav OA 6100 C 46 = 15:16:00 neregistro 52531 Albert František OOL 5804 C 48 = 15:18:00 9998666 Chmelař Miroslav JPV 6217 C 50 = 15:20:00 51913 Vodička Luděk SBR 5501 C 52 = 15:22:00 52589 Felkl Luděk OA 60 C 54 = 15:24:00 neregistro

Kategorie H55C

20.04.2013 5. závod Hanáckého žebříčku jaro 2013 - startovní listina

délka trati  3.50 km, převýšení   150 m, 16 kontrol           tištěno 18.04.2013   11:44

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49455 Zeman Ludvík BFM 5301 C 44 = 15:14:00 51370 Dvořák Vlastimil BOV 4901 C 46 = 15:16:00 52614 Komárek Jaromír KSU 4900 C 48 = 15:18:00 1400440 Pilc Oldřich ZPV 5100 C 50 = 15:20:00 52747 Smolka Miloslav OOL 4901 C 52 = 15:22:00 ......................... VAK C 54 = 15:24:00 52762 Novotný Stanisl OOP 4800 C 56 = 15:26:00 neregistro 352318 Babák Jiří ZLH 4801 C 58 = 15:28:00 52517 Sklenář Antonín STE 4801 C 60 = 15:30:00 ......................... VAK C 62 = 15:32:00 2020740 Horký Jan UOL 4600 C 64 = 15:34:00 352328 Vojtášek Jan SBR 5301 C 66 = 15:36:00 52660 Vlach Oldřich BOV 4403 C 68 = 15:38:00 49301 Ševčík Břetislav OOP 5001 C 70 = 15:40:00 neregistro ......................... VAK C 72 = 15:42:00

Kategorie H65C

20.04.2013 5. závod Hanáckého žebříčku jaro 2013 - startovní listina

délka trati  2.90 km, převýšení   110 m, 14 kontrol           tištěno 18.04.2013   11:44

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 23 = 14:53:00 52561 Sita Vratislav SSU 3000 C 25 = 14:55:00 52467 Šubrt Zdeněk UOL 4201 C 27 = 14:57:00 52869 Kroupa Jaroslav ZPV 4012 C 29 = 14:59:00 51904 Blažek Václav SBR 4701 C 31 = 15:01:00 52529 Čermák Miloslav STE 4101 C 33 = 15:03:00 352304 Ostřanský Josef SSU 4302 C 35 = 15:05:00 51910 Toman Stanislav SBR 4801 C 37 = 15:07:00 352323 Gottfried Jan UOL 4602 C 39 = 15:09:00 232042 Hynek Vladimír ZPV 3511 C 41 = 15:11:00

Kategorie HDR

20.04.2013 5. závod Hanáckého žebříčku jaro 2013 - startovní listina

délka trati  1.70 km, převýšení    70 m,  7 kontrol           tištěno 18.04.2013   11:44

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 10 = 14:40:00 ......................... VAK C 10 = 14:40:00 ......................... VAK C 10 = 14:40:00 ? Dvouletá Sofie UOL C 10 = 14:40:00 neregistro ? Dvouletá Vilma UOL C 10 = 14:40:00 neregistro 301263 Kopecká Nela UOL 0650 C 10 = 14:40:00 ? Lorenc Štěpán PLU 0606 C 10 = 14:40:00 ? Látalová Lucie UOL C 10 = 14:40:00 neregistro ? Látalová Valerie UOL C 10 = 14:40:00 neregistro 2025355 Matoušková Jana SSU 7901 C 10 = 14:40:00 251023 Mrkvica Václav ZLH 0800 C 10 = 14:40:00 ? Paloncý Jan KSU 0800 C 10 = 14:40:00 neregistro 426369 Světnický Antonín STE 0800 C 10 = 14:40:00 ? Šťastný Richard UOL C 10 = 14:40:00 neregistro ? Šťastná Karolína UOL C 10 = 14:40:00 neregistro

Kategorie P

20.04.2013 5. závod Hanáckého žebříčku jaro 2013 - startovní listina

délka trati  1.90 km, převýšení    65 m,  9 kontrol           tištěno 18.04.2013   11:44

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 10 = 14:40:00 ......................... VAK C 10 = 14:40:00 ......................... VAK C 10 = 14:40:00 ......................... VAK C 10 = 14:40:00 ......................... VAK C 10 = 14:40:00 ......................... VAK C 10 = 14:40:00 ......................... VAK C 10 = 14:40:00 ......................... VAK C 10 = 14:40:00 2020735 Frydrychovský Josef UOL 5900 C 10 = 14:40:00 52627 Jiříčková Bětka KRN 8383 C 10 = 14:40:00 2049535 Kopecká Jitka UOL 7750 C 10 = 14:40:00 ? Kroulová Markéta KSU 01XX C 10 = 14:40:00 neregistro ? Novotná Jitka ZLH 7050 C 10 = 14:40:00 2035158 Němečková Věra PLU 7777 C 10 = 14:40:00 410337 Smékalová Ivana JPV 8687 C 10 = 14:40:00 2045207 Smékalová Jana UOL C 10 = 14:40:00 neregistro 426375 Světnický Alexandr STE 6333 C 10 = 14:40:00 8826 Vítková Miroslava PTI 6952 C 10 = 14:40:00 ? Šotek Ivo UOL C 10 = 14:40:00 neregistro ? Šťastný Marian UOL C 10 = 14:40:00 neregistro