Kategorie D10C

20.04.2013 Mistrovství Hanácké oblasti ve sprintu 2013 - startovní listina

délka trati  1.40 km, převýšení    35 m,  8 kontrol           tištěno 18.04.2013   10:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
? Stryková Karolína KSU 0656 C 1 = 10:01:00 2035723 Lukašáková Sára STE 0450 C 2 = 10:02:00 ? Šneiderová Daniela ASU 0398 C 3 = 10:03:00 224897 Zindulková Štěpánka SSU 0450 C 4 = 10:04:00 ? Bartošová Anna KSU 0474 C 5 = 10:05:00 2020729 Smékalová Karolína UOL 0451 C 6 = 10:06:00 ? Šánová Julie KSU 0494 C 7 = 10:07:00 ......................... VAK C 8 = 10:08:00 ? Skoumalová Petra KSU 0484 C 9 = 10:09:00 ......................... VAK C 10 = 10:10:00 446428 Tesařová Tereza KSU 0393 C 11 = 10:11:00 2019215 Otrubová Anna PLU 0577 C 12 = 10:12:00 446409 Hegedüšová Viktorie KSU 0353 C 13 = 10:13:00 ......................... VAK C 14 = 10:14:00 2020728 Smékalová Viktorie UOL 0450 C 15 = 10:15:00 ? Klučková Lenka KSU C 16 = 10:16:00 neregistro ? Šotková Anna UOL C 17 = 10:17:00 neregistro ? Knyplová Tereza KSU 0464 C 18 = 10:18:00 1398997 Binarová Adéla UOL 0452 C 19 = 10:19:00 ......................... VAK C 20 = 10:20:00

Kategorie D12

20.04.2013 Mistrovství Hanácké oblasti ve sprintu 2013 - startovní listina

délka trati  1.60 km, převýšení    40 m, 10 kontrol           tištěno 18.04.2013   10:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 15 = 10:15:00 515427 Kličková Anna KON 0272 C 16 = 10:16:00 52619 Hajduková Jana KSU 0197 C 17 = 10:17:00 2027230 Smolková Sabina STE 0250 C 18 = 10:18:00 224900 Zatloukalová Hana SSU 0158 C 19 = 10:19:00 52523 Skoupá Vendula STE 0152 C 20 = 10:20:00 ......................... VAK C 21 = 10:21:00 2035722 Marková Ema STE 0252 C 22 = 10:22:00 428247 Hálková Eliška UOL 0156 B 23 = 10:23:00 ......................... VAK C 24 = 10:24:00

Kategorie D14

20.04.2013 Mistrovství Hanácké oblasti ve sprintu 2013 - startovní listina

délka trati  1.90 km, převýšení    60 m, 11 kontrol           tištěno 18.04.2013   10:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2025342 Zatloukalová Romana SSU 9950 B 40 = 10:40:00 303938 Křečková Jana ZPV 9999 B 41 = 10:41:00 ? Křížová Klára JPV 0055 C 42 = 10:42:00 neregistro 2035727 Konečná Adéla UOL 0050 C 43 = 10:43:00 ......................... VAK C 44 = 10:44:00 682075 Janošíkova Tereza UOL 9950 B 45 = 10:45:00 231316 Lugrová Natalie JPV 0066 B 46 = 10:46:00 53670 Pukyšová Anežka KSU 9999 C 47 = 10:47:00 920661 Plhalová Šárka ASU 0097 B 48 = 10:48:00 331514 Novotná Tereza ZLH 0051 B 49 = 10:49:00

Kategorie D16

20.04.2013 Mistrovství Hanácké oblasti ve sprintu 2013 - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení    60 m, 10 kontrol           tištěno 18.04.2013   10:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
61 ......................... VAK C 11 = 10:11:00 62 52722 Vlachová Kateřina KON 9898 B 12 = 10:12:00 63 897348 Smrčková Dominika KSU 9799 A 13 = 10:13:00 64 49367 Müllerová Kristýna KON 9771 B 14 = 10:14:00 65 53659 Habigerová Jana KSU 9888 C 15 = 10:15:00 66 ......................... VAK C 16 = 10:16:00 67 53668 Jílková Veronika KSU 9889 C 17 = 10:17:00 68 1007538 Pilcová Sabina JPV 9898 B 18 = 10:18:00 69 428280 Hálková Klára UOL 9754 B 19 = 10:19:00 70 1007537 Soldánová Tereza JPV 9899 A 20 = 10:20:00 71 2011813 Švancárová Veronika KSU 9853 B 21 = 10:21:00 72 ......................... VAK C 22 = 10:22:00

Kategorie D18

20.04.2013 Mistrovství Hanácké oblasti ve sprintu 2013 - startovní listina

délka trati  2.20 km, převýšení    70 m, 14 kontrol           tištěno 18.04.2013   10:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
75 443106 Habigerová Radka KSU 9559 C 8 = 10:08:00 76 425560 Kašparová Zuzana SSU 9661 B 9 = 10:09:00 77 ......................... VAK C 10 = 10:10:00 78 8898 Vlachová Eliška KON 9572 B 11 = 10:11:00 79 ......................... VAK C 12 = 10:12:00

Kategorie D20

20.04.2013 Mistrovství Hanácké oblasti ve sprintu 2013 - startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení    60 m, 14 kontrol           tištěno 18.04.2013   10:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
97 ......................... VAK C 30 = 10:30:00 98 ......................... VAK C 31 = 10:31:00 99 886267 Janů Hana KSU 9393 B 32 = 10:32:00

Kategorie D21

20.04.2013 Mistrovství Hanácké oblasti ve sprintu 2013 - startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení    60 m, 14 kontrol           tištěno 18.04.2013   10:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
81 53261 Kuchařová Ada TBM 5855 C 35 = 10:35:00 82 446443 Rychlá Pavlína KRN 8559 C 36 = 10:36:00 83 9676 Smutná Jana VAM 6251 C 37 = 10:37:00 84 1007548 Skyvová Kristýna STE 7054 C 38 = 10:38:00 85 52485 Hubáčková Lenka JPV 8383 C 39 = 10:39:00 86 9674 Smutná Pavla VAM 8651 C 40 = 10:40:00 87 52533 Kopcová Michaela KRN 8456 C 41 = 10:41:00 88 ......................... VAK C 42 = 10:42:00 89 682350 Horčičková Eva UOL 7051 C 43 = 10:43:00 90 52587 Holinková Hana ZPV 6777 R 44 = 10:44:00 91 8829 Boháčová Lucie PTI 8771 C 45 = 10:45:00 92 995816 Otrubová Johana KON 7852 C 46 = 10:46:00 93 ......................... VAK C 47 = 10:47:00 94 681856 Černíková Barbora DOB 7878 C 48 = 10:48:00 95 ......................... VAK C 49 = 10:49:00

Kategorie D35

20.04.2013 Mistrovství Hanácké oblasti ve sprintu 2013 - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení    55 m, 11 kontrol           tištěno 18.04.2013   10:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52553 Králová Zdenka SSU 6091 C 27 = 10:27:00 ......................... VAK C 28 = 10:28:00 2027233 Švancárová Helena KSU 7252 C 29 = 10:29:00 52582 Křečková Petra ZPV 7076 C 30 = 10:30:00 361979 Moskvová Jitka ZLH 7551 C 31 = 10:31:00 443067 Rozsívalová Helena KSU 7070 C 32 = 10:32:00 2020738 Vlachová Olga KON 6969 C 33 = 10:33:00 ? Mlčková Jana KSU 7383 C 34 = 10:34:00 neregistro 52427 Jirková Renata ZPV 6553 C 35 = 10:35:00 52535 Zbraňková Magda STE 7352 C 36 = 10:36:00 52417 Hlavová Miroslava KON 6389 C 37 = 10:37:00 2035158 Němečková Věra PLU 7777 C 38 = 10:38:00 52420 Dittrichová Lenka KON 6285 C 39 = 10:39:00 224901 Ostřanská Iveta SSU 6591 C 40 = 10:40:00 ......................... VAK C 41 = 10:41:00 2032169 Kašparová Ivana SSU 6951 C 42 = 10:42:00 52451 Poklopová Ivana UOL 6451 C 43 = 10:43:00 52654 Pilcová Petra ZPV 6666 C 44 = 10:44:00 352324 Kotrlová Gita UOL 6953 C 45 = 10:45:00 428201 Karásková Marcela ZPV 6970 C 46 = 10:46:00 2032185 Ženčáková Marie OA 68 C 47 = 10:47:00 neregistro

Kategorie D45

20.04.2013 Mistrovství Hanácké oblasti ve sprintu 2013 - startovní listina

délka trati  1.90 km, převýšení    55 m, 10 kontrol           tištěno 18.04.2013   10:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52586 Fajkusová Jitka JPV 6773 C 3 = 10:03:00 52412 Smičková Eva KON 5887 C 4 = 10:04:00 433098 Felklová Jarmila OA 60 C 5 = 10:05:00 neregistro 52557 Štáblová Jitka SSU 5350 C 6 = 10:06:00 52730 Špacírová Danuše UOL 5852 C 7 = 10:07:00 52514 Neumannová Kamila STE 6751 C 8 = 10:08:00 52439 Hrubanová Věra UOL 5953 C 9 = 10:09:00 51915 Czaschová Irena SBR 6150 C 10 = 10:10:00 52476 Šimková Hana UOL 6653 C 11 = 10:11:00

Kategorie D55

20.04.2013 Mistrovství Hanácké oblasti ve sprintu 2013 - startovní listina

délka trati  1.80 km, převýšení    60 m, 12 kontrol           tištěno 18.04.2013   10:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 5 = 10:05:00 52763 Novotná Ludmila OOP 4850 C 6 = 10:06:00 neregistro ......................... VAK C 7 = 10:07:00 446344 Suchánková Libuše SOP 4851 C 8 = 10:08:00

Kategorie H10C

20.04.2013 Mistrovství Hanácké oblasti ve sprintu 2013 - startovní listina

délka trati  1.40 km, převýšení    40 m,  8 kontrol           tištěno 18.04.2013   10:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
443087 Štábl Adam KSU 0401 C 25 = 10:25:00 426397 Karásek Matyáš ZPV 0302 C 26 = 10:26:00 ? Kroul Jiří KSU 0505 C 27 = 10:27:00 neregistro 2020722 Novotný Erik ZLH 0301 C 28 = 10:28:00 52288 Tomanek Lukáš KSU 0502 C 29 = 10:29:00 421860 Petřivalský Arnau OOL 0501 C 30 = 10:30:00 ......................... VAK C 31 = 10:31:00 446437 Štábl Patrik KSU 0606 C 32 = 10:32:00 224899 Skýva Ondřej SSU 0300 C 33 = 10:33:00 53112 Štoudek Martin ASU 0448 C 34 = 10:34:00 49418 Stryk Štěpán KSU 0306 C 35 = 10:35:00 ......................... VAK C 36 = 10:36:00 ? Ondráček Viktor KSU 0600 C 37 = 10:37:00 ? Šotek Adam UOL C 38 = 10:38:00 neregistro ? Pavelka Ondřej KSU 0404 C 39 = 10:39:00 52563 Zindulka Jakub SSU 0301 C 40 = 10:40:00 ......................... VAK C 41 = 10:41:00

Kategorie H12

20.04.2013 Mistrovství Hanácké oblasti ve sprintu 2013 - startovní listina

délka trati  1.70 km, převýšení    45 m, 11 kontrol           tištěno 18.04.2013   10:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 3 = 10:03:00 421859 Petřivalský Bernat OOL 0203 C 4 = 10:04:00 ? Beneš Jan ASU 0249 C 5 = 10:05:00 2027218 Světnický František STE 0204 C 6 = 10:06:00 442855 Valenta Mikuláš KSU 0107 C 7 = 10:07:00 52729 Šimek Štěpán UOL 0104 B 8 = 10:08:00 2027241 Neumann David STE 0101 C 9 = 10:09:00 2051507 Hartmann Matouš PLU 0101 C 10 = 10:10:00 2032192 Lukašák Šimon STE 0202 C 11 = 10:11:00 51309 Reichl Martin KSU 0202 C 12 = 10:12:00 ......................... VAK C 13 = 10:13:00 420442 Hecl František KSU 0201 C 14 = 10:14:00 2032142 Svoboda Radek STE 0207 C 15 = 10:15:00 446425 Krč Matěj KSU 0101 C 16 = 10:16:00 ......................... VAK C 17 = 10:17:00 49316 Šafář Martin KSU 0105 B 18 = 10:18:00 920659 Plhal Jakub ASU 0222 C 19 = 10:19:00 ......................... VAK C 20 = 10:20:00

Kategorie H14

20.04.2013 Mistrovství Hanácké oblasti ve sprintu 2013 - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení    65 m, 13 kontrol           tištěno 18.04.2013   10:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
? Gedeon Dominik KSU 9900 C 24 = 10:24:00 682370 Horčička Vít UOL 9919 B 25 = 10:25:00 53662 Šrámek Ondřej KSU 9909 B 26 = 10:26:00 428210 Karásek Adam ZPV 0001 B 27 = 10:27:00 ? Grulich Ondřej KSU 99XX C 28 = 10:28:00 neregistro 2032171 Bořánek Michal STE 0007 B 29 = 10:29:00 446448 Jílek Ondřej KSU 9908 B 30 = 10:30:00 301599 Jirka Mikuláš ZPV 0000 B 31 = 10:31:00 53649 Hajduk Jakub KSU 0012 C 32 = 10:32:00 ......................... VAK C 33 = 10:33:00 229473 Šafář Vojtěch KSU 0013 C 34 = 10:34:00 ......................... VAK C 35 = 10:35:00 53565 Kroul Josef KSU 0044 B 36 = 10:36:00 234537 Janečka Viktor JPV 9917 B 37 = 10:37:00 443076 Ondráček Radek KSU 9933 B 38 = 10:38:00 ......................... VAK C 39 = 10:39:00 52258 Dostál Pavel KSU 9910 B 40 = 10:40:00 6713 Kašpar Petr SSU 9911 B 41 = 10:41:00 53652 Müller Jonáš KSU 9906 B 42 = 10:42:00 ......................... VAK C 43 = 10:43:00 52575 Matoušek Matěj KSU 0005 B 44 = 10:44:00

Kategorie H16

20.04.2013 Mistrovství Hanácké oblasti ve sprintu 2013 - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení    65 m, 12 kontrol           tištěno 18.04.2013   10:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51 ......................... VAK C 6 = 10:06:00 52 1007529 Otruba Vojtěch JPV 9717 B 7 = 10:07:00 53 446440 Havlíček Ondřej KSU 9800 C 8 = 10:08:00 54 ......................... VAK C 9 = 10:09:00 55 9005223 Vosáhlo Jan SSU 9701 C 10 = 10:10:00 56 ......................... VAK C 11 = 10:11:00 57 ? Knypl Jaroslav KSU 9707 C 12 = 10:12:00 58 2051499 Mazanec Jakub UOL 9800 C 13 = 10:13:00

Kategorie H18

20.04.2013 Mistrovství Hanácké oblasti ve sprintu 2013 - startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení    65 m, 15 kontrol           tištěno 18.04.2013   10:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
41 433099 Mikula Jan SSU 9609 C 12 = 10:12:00 42 ......................... VAK C 13 = 10:13:00 43 1602630 Fajkus Radim JPV 9509 B 14 = 10:14:00 44 ......................... VAK C 15 = 10:15:00 45 2023805 Chvátal Štěpán UOL 9600 C 16 = 10:16:00 46 51903 Zdražil Jan SBR 9601 C 17 = 10:17:00 47 ......................... VAK C 18 = 10:18:00

Kategorie H20

20.04.2013 Mistrovství Hanácké oblasti ve sprintu 2013 - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení    75 m, 16 kontrol           tištěno 18.04.2013   10:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
40 ......................... VAK C 15 = 10:15:00

Kategorie H21

20.04.2013 Mistrovství Hanácké oblasti ve sprintu 2013 - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení    75 m, 16 kontrol           tištěno 18.04.2013   10:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1 51706 Koč Zdeněk MKP 4700 C 18 = 10:18:00 2 52475 Perknovský Radim JPV 8235 C 19 = 10:19:00 3 232959 Silnoušek Jiří STE 7200 C 20 = 10:20:00 neregistro 4 307266 Ożhava Rastislav ASU 8949 C 21 = 10:21:00 5 2027239 Skoupý Jan STE 9411 A 22 = 10:22:00 6 52641 Kopec Tomáš KRN 8203 C 23 = 10:23:00 7 515101 Šrámek Jaromír KSU 5801 C 24 = 10:24:00 8 995859 Hrobař Štěpán ASU 9106 C 25 = 10:25:00 9 247250 Mrkvica Petr ZLH 7800 C 26 = 10:26:00 10 210440 Vlach Jan JPV 8237 C 27 = 10:27:00 11 995892 Otruba Marek PLU 7417 C 28 = 10:28:00 12 1602629 Otrusina Jiří JPV 8201 C 29 = 10:29:00 13 301557 Trávníček Jan UOL 7501 C 30 = 10:30:00 14 886292 Janů Zdeněk KSU 9045 C 31 = 10:31:00 15 500587 Špacír Jan UOL 8805 C 32 = 10:32:00 16 1007547 Skyva Petr STE 6501 C 33 = 10:33:00 17 52555 Král Václav SSU 8243 R 34 = 10:34:00 18 9669 Veverka Tomáš VAM 8401 C 35 = 10:35:00 19 886296 Hecl Miloš KSU 7601 C 36 = 10:36:00 20 51875 Zdražil Tomáš SBR 8504 C 37 = 10:37:00 21 ......................... VAK C 38 = 10:38:00 22 8822 Klváček Aleš PTI 8527 C 39 = 10:39:00 23 51123 Doležel Ondřej STE 9202 R 40 = 10:40:00 24 8850 Holinka Matouš ZPV 9222 C 41 = 10:41:00 25 1004660 Petřivalský Marek STE 6907 C 42 = 10:42:00 26 52430 Jirka Michal PTI 8403 C 43 = 10:43:00 27 416097 Moskva Roman ZLH 7501 C 44 = 10:44:00 28 52625 Hrouza Jan KRN 8100 C 45 = 10:45:00 29 52595 Hodač Karel JPV 7927 C 46 = 10:46:00 30 446450 Rozsíval Alois KSU 9142 C 47 = 10:47:00 31 51933 Peths Jan KRN 8101 C 48 = 10:48:00 32 9589 Smutný Šimon VAM 9301 C 49 = 10:49:00 33 886824 Rychlý Pavel KRN 8505 C 50 = 10:50:00 34 442865 Jílek Jakub KSU 9202 C 51 = 10:51:00 35 52744 Špičák František CEL 5628 C 52 = 10:52:00

Kategorie H35

20.04.2013 Mistrovství Hanácké oblasti ve sprintu 2013 - startovní listina

délka trati  2.20 km, převýšení    60 m, 14 kontrol           tištěno 18.04.2013   10:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 18 = 10:18:00 436448 Hálek Jan UOL 7000 C 19 = 10:19:00 52506 Hepnar Luboš STE 6307 C 20 = 10:20:00 886282 Smékal David UOL 7503 C 21 = 10:21:00 886291 Paloncý Pavel KSU 6349 C 22 = 10:22:00 ......................... VAK C 23 = 10:23:00 420450 Smrček Petr KSU 7401 C 24 = 10:24:00 515079 Kotrle Miroslav UOL 7005 C 25 = 10:25:00 307331 Holinka Martin ZPV 6712 C 26 = 10:26:00 52733 Šimek Roman UOL 6503 C 27 = 10:27:00 52573 Sita Vratislav SSU 7341 C 28 = 10:28:00 433100 Grepl Ladislav KON 6111 C 29 = 10:29:00 2027234 Smolka Martin STE 7100 C 30 = 10:30:00 681853 Binar Robert UOL 7500 C 31 = 10:31:00 51508 Valenta Jiří SSU 6301 C 32 = 10:32:00 52544 Kroul Josef KSU 7302 C 33 = 10:33:00 neregistro 6710 Kašpar Jaroslav SSU 7004 C 34 = 10:34:00 51873 Řeháček Petr SBR 6302 C 35 = 10:35:00 52725 Navrátil Václav KON 6427 C 36 = 10:36:00 433096 Karásek Martin ZPV 7301 C 37 = 10:37:00 420422 Zatloukal Tomáš SSU 6700 C 38 = 10:38:00 2044889 Kopecký David UOL 7800 C 39 = 10:39:00 886275 Habiger Petr KSU 7001 C 40 = 10:40:00

Kategorie H45

20.04.2013 Mistrovství Hanácké oblasti ve sprintu 2013 - startovní listina

délka trati  2.20 km, převýšení    65 m, 14 kontrol           tištěno 18.04.2013   10:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52596 Dokoupil Vojtěch ZPV 6425 C 30 = 10:30:00 51914 Vrábel Jaromír SBR 6102 C 31 = 10:31:00 52498 Jeřábek Luboš JPV 6112 C 32 = 10:32:00 307337 Višňa Milan OOL 5904 C 33 = 10:33:00 52500 Kubeš Jaromír PLU 6219 C 34 = 10:34:00 9998666 Chmelař Miroslav JPV 6217 C 35 = 10:35:00 342524 Konečný Jiří OOL 6303 C 36 = 10:36:00 9672 Smutný Michal VAM 6201 C 37 = 10:37:00 52531 Albert František OOL 5804 C 38 = 10:38:00 52448 Navrátil Antonín UOL 5301 C 39 = 10:39:00 51913 Vodička Luděk SBR 5501 C 40 = 10:40:00 361996 Vlach Josef KON 6431 C 41 = 10:41:00 52462 Ženčák Jaroslav 47C 6100 C 42 = 10:42:00 neregistro ......................... VAK C 43 = 10:43:00 7856 Czasch Petr SBR 6003 C 44 = 10:44:00 231248 Jaroš Vojtěch ZPV 5706 C 45 = 10:45:00 52589 Felkl Luděk OA 60 C 46 = 10:46:00 neregistro 2020730 Soldán Vladimír JPV 6526 C 47 = 10:47:00 ......................... VAK C 48 = 10:48:00

Kategorie H55

20.04.2013 Mistrovství Hanácké oblasti ve sprintu 2013 - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení    65 m, 13 kontrol           tištěno 18.04.2013   10:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 10:01:00 49301 Ševčík Břetislav OOP 5001 C 2 = 10:02:00 neregistro 52614 Komárek Jaromír KSU 4900 C 3 = 10:03:00 352328 Vojtášek Jan SBR 5301 C 4 = 10:04:00 52762 Novotný Stanisl OOP 4800 C 5 = 10:05:00 neregistro 52517 Sklenář Antonín STE 4801 C 6 = 10:06:00 52747 Smolka Miloslav OOL 4901 C 7 = 10:07:00 ......................... VAK C 8 = 10:08:00 1400440 Pilc Oldřich ZPV 5100 C 9 = 10:09:00 352318 Babák Jiří ZLH 4801 C 10 = 10:10:00 ......................... VAK C 11 = 10:11:00

Kategorie H65

20.04.2013 Mistrovství Hanácké oblasti ve sprintu 2013 - startovní listina

délka trati  1.90 km, převýšení    60 m, 11 kontrol           tištěno 18.04.2013   10:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52869 Kroupa Jaroslav ZPV 4012 C 35 = 10:35:00 52467 Šubrt Zdeněk UOL 4201 C 36 = 10:36:00 352304 Ostřanský Josef SSU 4302 C 37 = 10:37:00 51904 Blažek Václav SBR 4701 C 38 = 10:38:00 ......................... VAK C 39 = 10:39:00 52529 Čermák Miloslav STE 4101 C 40 = 10:40:00 232042 Hynek Vladimír ZPV 3511 C 41 = 10:41:00 51910 Toman Stanislav SBR 4801 C 42 = 10:42:00 352323 Gottfried Jan UOL 4602 C 43 = 10:43:00

Kategorie HDR

20.04.2013 Mistrovství Hanácké oblasti ve sprintu 2013 - startovní listina

délka trati  1.40 km, převýšení    35 m,  9 kontrol           tištěno 18.04.2013   10:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 5 = 10:05:00 ......................... VAK C 5 = 10:05:00 ......................... VAK C 5 = 10:05:00 ......................... VAK C 5 = 10:05:00 ......................... VAK C 5 = 10:05:00 ......................... VAK C 5 = 10:05:00 ......................... VAK C 5 = 10:05:00 ......................... VAK C 5 = 10:05:00 ......................... VAK C 5 = 10:05:00 ......................... VAK C 5 = 10:05:00 301263 Kopecká Nela UOL 0650 C 5 = 10:05:00 ? Kroul František KSU 08XY C 5 = 10:05:00 neregistro 2049561 Moskvová Agáta ZLH 0550 C 5 = 10:05:00 251023 Mrkvica Václav ZLH 0800 C 5 = 10:05:00 2035722 Neumannová Kristýna STE 0550 C 5 = 10:05:00 ? Otrubová Karolína KON 0850 C 5 = 10:05:00 neregistro 2051491 Petřivalský Nil OOL 0800 C 5 = 10:05:00 ? Reichlová Lucie KSU 0850 C 5 = 10:05:00 neregistro ? Reichlová Pavla KSU 0888 C 5 = 10:05:00 neregistro 426369 Světnický Antonín STE 0800 C 5 = 10:05:00

Kategorie P

20.04.2013 Mistrovství Hanácké oblasti ve sprintu 2013 - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení    50 m, 11 kontrol           tištěno 18.04.2013   10:17

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 5 = 10:05:00 ......................... VAK C 5 = 10:05:00 ......................... VAK C 5 = 10:05:00 ......................... VAK C 5 = 10:05:00 ......................... VAK C 5 = 10:05:00 ......................... VAK C 5 = 10:05:00 ......................... VAK C 5 = 10:05:00 52627 Jiříčková Bětka KRN 8383 C 5 = 10:05:00 ? Karásek Michal 37C 7900 C 5 = 10:05:00 neregistro 2049535 Kopecká Jitka UOL 7750 C 5 = 10:05:00 ? Novotná Jitka ZLH 7050 C 5 = 10:05:00 410337 Smékalová Ivana JPV 8687 C 5 = 10:05:00 2045207 Smékalová Jana UOL C 5 = 10:05:00 neregistro 426375 Světnický Alexandr STE 6333 C 5 = 10:05:00 ? Šotek Ivo UOL C 5 = 10:05:00 neregistro