Vytvořeno 20.04.2013 11:41
20.04.2013 Mistrovství Hanácké oblasti ve sprintu 2013
D10C      1.40 km, 35 m, 8 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Binarová Adéla            UOL0452 C SK UP Olomouc                   14.17         
 2. Šneiderová Daniela        ASU0398 C Magnus Orienteering             14.28   + 0.11
 3. Šotková Anna              UOL     C SK UP Olomouc                   14.39   + 0.22
 4. Tesařová Tereza           KSU0393 C Klub vytrvalostních sportů Šum  14.53   + 0.36
 5. Smékalová Viktorie        UOL0450 C SK UP Olomouc                   16.34   + 2.17
 6. Lukašáková Sára           STE0450 C SK SKI-OB Šternberk             18.28   + 4.11
 7. Stryková Karolína         KSU0656 C Klub vytrvalostních sportů Šum  19.55   + 5.38
 8. Bartošová Anna            KSU0474 C Klub vytrvalostních sportů Šum  21.14   + 6.57
 9. Hegedüšová Viktorie       KSU0353 C Klub vytrvalostních sportů Šum  22.07   + 7.50
10. Stankova Monika           PLU0353 C TJ Sokol Plumlov                23.21   + 9.04
11. Skoumalová Petra          KSU0484 C Klub vytrvalostních sportů Šum  30.55   +16.38
12. Smékalová Karolína        UOL0451 C SK UP Olomouc                   33.45   +19.28
13. Hlupa Petra               KSU     C Klub vytrvalostních sportů Šum  72.16   +57.59
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 20.04.2013 11:41
20.04.2013 Mistrovství Hanácké oblasti ve sprintu 2013
D12      1.60 km, 40 m, 10 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Marková Ema               STE0252 C SK SKI-OB Šternberk             15.37         
2. Smolková Sabina           STE0250 C SK SKI-OB Šternberk             16.24   + 0.47
3. Hajduková Jana            KSU0197 C Klub vytrvalostních sportů Šum  17.27   + 1.50
4. Skoupá Vendula            STE0152 C SK SKI-OB Šternberk             17.43   + 2.06
5. Zatloukalová Hana         SSU0158 C SK Severka Šumperk              18.52   + 3.15
6. Hálková Eliška            UOL0156 B SK UP Olomouc                   19.12   + 3.35
7. Kličková Anna             KON0272 C KOB Konice                      35.36   +19.59
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 20.04.2013 11:41
20.04.2013 Mistrovství Hanácké oblasti ve sprintu 2013
D14      1.90 km, 60 m, 11 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Janošíkova Tereza         UOL9950 B SK UP Olomouc                   14.22         
2. Plhalová Šárka            ASU0097 B Magnus Orienteering             15.00   + 0.38
3. Pukyšová Anežka           KSU9999 C Klub vytrvalostních sportů Šum  16.00   + 1.38
4. Zatloukalová Romana       SSU9950 B SK Severka Šumperk              16.30   + 2.08
5. Křečková Jana             ZPV9999 B KOB ZPV Prostějov               16.33   + 2.11
6. Novotná Tereza            ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory               19.43   + 5.21
7. Konečná Adéla             UOL0050 C SK UP Olomouc                   23.01   + 8.39
   Lugrová Natalie           JPV0066 B Oddíl OS SK Prostějov            DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 20.04.2013 11:41
20.04.2013 Mistrovství Hanácké oblasti ve sprintu 2013
D16      2.10 km, 60 m, 10 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Smrčková Dominika         KSU9799 A Klub vytrvalostních sportů Šum  17.21         
2. Soldánová Tereza          JPV9899 A Oddíl OS SK Prostějov           17.23   + 0.02
3. Vlachová Kateřina         KON9898 B KOB Konice                      18.31   + 1.10
4. Pilcová Sabina            JPV9898 B Oddíl OS SK Prostějov           19.40   + 2.19
5. Hálková Klára             UOL9754 B SK UP Olomouc                   21.46   + 4.25
6. Habigerová Jana           KSU9888 C Klub vytrvalostních sportů Šum  23.40   + 6.19
7. Müllerová Kristýna        KON9771 B KOB Konice                      23.57   + 6.36
8. Jílková Veronika          KSU9889 C Klub vytrvalostních sportů Šum  32.01   +14.40
   Švancárová Veronika       KSU9853 B Klub vytrvalostních sportů Šum   DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 20.04.2013 11:41
20.04.2013 Mistrovství Hanácké oblasti ve sprintu 2013
D18      2.20 km, 70 m, 14 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Kašparová Zuzana          SSU9661 B SK Severka Šumperk              17.09         
2. Habigerová Radka          KSU9559 C Klub vytrvalostních sportů Šum  20.03   + 2.54
3. Vlachová Eliška           KON9572 B KOB Konice                      24.26   + 7.17
4. Dornicakova Lenka         XXC     C                                 27.00   + 9.51
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 20.04.2013 11:41
20.04.2013 Mistrovství Hanácké oblasti ve sprintu 2013
D20      2.30 km, 60 m, 14 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Janů Hana                 KSU9393 B Klub vytrvalostních sportů Šum  18.32         
2. Vítková Lucie             PTI9474 B Sportovní klub Ptení            21.27   + 2.55
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 20.04.2013 11:41
20.04.2013 Mistrovství Hanácké oblasti ve sprintu 2013
D21      2.30 km, 60 m, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Holinková Hana            ZPV6777 R KOB ZPV Prostějov               16.16         
 2. Horčičková Eva            UOL7051 C SK UP Olomouc                   16.36   + 0.20
 3. Otrubová Johana           KON7852 C KOB Konice                      17.01   + 0.45
 4. Smutná Jana               VAM6251 C OOB Vamberk                     17.23   + 1.07
 5. Smutná Pavla              VAM8651 C OOB Vamberk                     17.53   + 1.37
 6. Skyvová Kristýna          STE7054 C SK SKI-OB Šternberk             17.56   + 1.40
 7. Kopcová Michaela          KRN8456 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         18.09   + 1.53
 8. Rychlá Pavlína            KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         18.29   + 2.13
 9. Králová Lada              SSU8799 C SK Severka Šumperk              18.36   + 2.20
10. Boháčová Lucie            PTI8771 C Sportovní klub Ptení            19.54   + 3.38
11. Černíková Barbora         DOB7878 C KOB Dobruška                    20.43   + 4.27
12. Kuchařová Ada             TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno               21.28   + 5.12
13. Hubáčková Lenka           JPV8383 C Oddíl OS SK Prostějov           24.02   + 7.46
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 20.04.2013 11:41
20.04.2013 Mistrovství Hanácké oblasti ve sprintu 2013
D35      2.00 km, 55 m, 11 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Jirková Renata            ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov               15.28         
 2. Pilcová Petra             ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov               15.55   + 0.27
 3. Poklopová Ivana           UOL6451 C SK UP Olomouc                   16.04   + 0.36
 4. Králová Zdenka            SSU6091 C SK Severka Šumperk              16.51   + 1.23
 5. Hlavová Miroslava         KON6389 C KOB Konice                      17.27   + 1.59
 6. Ostřanská Iveta           SSU6591 C SK Severka Šumperk              18.04   + 2.36
 7. Zbraňková Magda           STE7352 C SK SKI-OB Šternberk             18.19   + 2.51
 8. Křečková Petra            ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov               18.38   + 3.10
 9. Kašparová Ivana           SSU6951 C SK Severka Šumperk              18.55   + 3.27
10. Dittrichová Lenka         KON6285 C KOB Konice                      19.07   + 3.39
11. Moskvová Jitka            ZLH7551 C OOB TJ Zlaté Hory               19.58   + 4.30
12. Karásková Marcela         ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov               20.32   + 5.04
13. Vlachová Olga             KON6969 C KOB Konice                      21.27   + 5.59
14. Švancárová Helena         KSU7252 C Klub vytrvalostních sportů Šum  22.14   + 6.46
15. Němečková Věra            PLU7777 C TJ Sokol Plumlov                22.55   + 7.27
16. Kotrlová Gita             UOL6953 C SK UP Olomouc                   23.01   + 7.33
17. Mlčková Jana              KSU7383 C Klub vytrvalostních sportů Šum  29.29   +14.01
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 20.04.2013 11:41
20.04.2013 Mistrovství Hanácké oblasti ve sprintu 2013
D45      1.90 km, 55 m, 10 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Smičková Eva              KON5887 C KOB Konice                      17.42         
2. Neumannová Kamila         STE6751 C SK SKI-OB Šternberk             18.05   + 0.23
3. Fajkusová Jitka           JPV6773 C Oddíl OS SK Prostějov           18.52   + 1.10
4. Špacírová Danuše          UOL5852 C SK UP Olomouc                   19.09   + 1.27
5. Šimková Hana              UOL6653 C SK UP Olomouc                   21.02   + 3.20
6. Felklová Jarmila          OA 60   C ASPV OA Šumperk                 21.31   + 3.49
7. Hrubanová Věra            UOL5953 C SK UP Olomouc                   22.21   + 4.39
8. Czaschová Irena           SBR6150 C SKOB Bruntál                    26.53   + 9.11
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 20.04.2013 11:41
20.04.2013 Mistrovství Hanácké oblasti ve sprintu 2013
D55      1.80 km, 60 m, 12 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Suchánková Libuše         SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava             21.39         
2. Novotná Ludmila           OOP4850 C TJ Opava                        23.43   + 2.04
3. Künstlerová Milada        UOL5651 C SK UP Olomouc                   25.14   + 3.35
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 20.04.2013 11:41
20.04.2013 Mistrovství Hanácké oblasti ve sprintu 2013
H10C      1.40 km, 40 m, 8 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Novotný Erik              ZLH0301 C OOB TJ Zlaté Hory               12.18         
 2. Stryk Štěpán              KSU0306 C Klub vytrvalostních sportů Šum  12.47   + 0.29
 3. Štábl Adam                KSU0401 C Klub vytrvalostních sportů Šum  13.24   + 1.06
 4. Karásek Matyáš            ZPV0302 C KOB ZPV Prostějov               14.11   + 1.53
 5. Štoudek Martin            ASU0448 C Magnus Orienteering             17.00   + 4.42
 6. Kroul Jiří                KSU0505 C Klub vytrvalostních sportů Šum  17.22   + 5.04
 7. Šotek Adam                UOL     C SK UP Olomouc                   18.12   + 5.54
 8. Štábl Patrik              KSU0606 C Klub vytrvalostních sportů Šum  26.13   +13.55
    Petřivalský Arnau         OOL0501 C SK Haná orienteering             DISK         
    Pavelka Ondřej            KSU0404 C Klub vytrvalostních sportů Šum   DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 20.04.2013 11:41
20.04.2013 Mistrovství Hanácké oblasti ve sprintu 2013
H12      1.70 km, 45 m, 11 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Plhal Jakub               ASU0222 C Magnus Orienteering             12.17         
 2. Šimek Štěpán              UOL0104 B SK UP Olomouc                   12.47   + 0.30
 3. Šafář Martin              KSU0105 B Klub vytrvalostních sportů Šum  13.20   + 1.03
 4. Světnický František       STE0204 C SK SKI-OB Šternberk             14.01   + 1.44
 5. Krč Matěj                 KSU0101 C Klub vytrvalostních sportů Šum  14.18   + 2.01
 6. Petřivalský Bernat        OOL0203 C SK Haná orienteering            16.06   + 3.49
 7. Svoboda Radek             STE0207 C SK SKI-OB Šternberk             17.26   + 5.09
 8. Reichl Martin             KSU0202 C Klub vytrvalostních sportů Šum  20.25   + 8.08
 9. Hecl František            KSU0201 C Klub vytrvalostních sportů Šum  22.11   + 9.54
10. Beneš Jan                 ASU0249 C Magnus Orienteering             27.30   +15.13
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 20.04.2013 11:41
20.04.2013 Mistrovství Hanácké oblasti ve sprintu 2013
H14      2.10 km, 65 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Jirka Mikuláš             ZPV0000 B KOB ZPV Prostějov               14.01         
 2. Šrámek Ondřej             KSU9909 B Klub vytrvalostních sportů Šum  14.25   + 0.24
 3. Matoušek Matěj            KSU0005 B Klub vytrvalostních sportů Šum  14.58   + 0.57
 4. Jílek Ondřej              KSU9908 B Klub vytrvalostních sportů Šum  14.59   + 0.58
 5. Horčička Vít              UOL9919 B SK UP Olomouc                   15.32   + 1.31
 6. Kroul Josef               KSU0044 B Klub vytrvalostních sportů Šum  15.55   + 1.54
 6. Bořánek Michal            STE0007 B SK SKI-OB Šternberk             15.55   + 1.54
 8. Müller Jonáš              KSU9906 B Klub vytrvalostních sportů Šum  16.14   + 2.13
 9. Kašpar Petr               SSU9911 B SK Severka Šumperk              16.22   + 2.21
10. Janečka Viktor            JPV9917 B Oddíl OS SK Prostějov           16.27   + 2.26
11. Gedeon Dominik            KSU9900 C Klub vytrvalostních sportů Šum  16.37   + 2.36
12. Dostál Pavel              KSU9910 B Klub vytrvalostních sportů Šum  17.23   + 3.22
13. Šafář Vojtěch             KSU0013 C Klub vytrvalostních sportů Šum  18.06   + 4.05
14. Ondráček Radek            KSU9933 B Klub vytrvalostních sportů Šum  19.24   + 5.23
14. Karásek Adam              ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov               19.24   + 5.23
16. Grulich Ondřej            KSU99XX C Klub vytrvalostních sportů Šum  25.29   +11.28
17. Hajduk Jakub              KSU0012 C Klub vytrvalostních sportů Šum  30.28   +16.27
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 20.04.2013 11:41
20.04.2013 Mistrovství Hanácké oblasti ve sprintu 2013
H16      2.10 km, 65 m, 12 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Otruba Vojtěch            JPV9717 B Oddíl OS SK Prostějov           14.09         
2. Havlíček Ondřej           KSU9800 C Klub vytrvalostních sportů Šum  17.07   + 2.58
3. Vosáhlo Jan               SSU9701 C SK Severka Šumperk              19.47   + 5.38
4. Mazanec Jakub             UOL9800 C SK UP Olomouc                   23.31   + 9.22
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 20.04.2013 11:41
20.04.2013 Mistrovství Hanácké oblasti ve sprintu 2013
H18      2.30 km, 65 m, 15 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Fajkus Radim              JPV9509 B Oddíl OS SK Prostějov           14.42         
2. Mikula Jan                SSU9609 C SK Severka Šumperk              15.41   + 0.59
3. Chvátal Štěpán            UOL9600 C SK UP Olomouc                   22.09   + 7.27
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 20.04.2013 11:41
20.04.2013 Mistrovství Hanácké oblasti ve sprintu 2013
H20      2.50 km, 75 m, 16 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 20.04.2013 11:41
20.04.2013 Mistrovství Hanácké oblasti ve sprintu 2013
H21      2.50 km, 75 m, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Doležel Ondřej            STE9202 R SK SKI-OB Šternberk             13.56         
 2. Hrobař Štěpán             ASU9106 C Magnus Orienteering             14.11   + 0.15
 3. Skoupý Jan                STE9411 A SK SKI-OB Šternberk             14.43   + 0.47
 4. Perknovský Radim          JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov           14.56   + 1.00
 5. Král Václav               SSU8243 R SK Severka Šumperk              15.11   + 1.15
 6. Oľhava Rastislav          ASU8949 C Magnus Orienteering             15.13   + 1.17
 7. Otrusina Jiří             JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov           15.18   + 1.22
 8. Rychlý Pavel              KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         15.20   + 1.24
 9. Petřivalský Marek         STE6907 C SK SKI-OB Šternberk             15.31   + 1.35
10. Jirka Michal              PTI8403 C Sportovní klub Ptení            15.54   + 1.58
11. Skyva Petr                STE6501 C SK SKI-OB Šternberk             16.23   + 2.27
12. Veverka Tomáš             VAM8401 C OOB Vamberk                     16.26   + 2.30
13. Peths Jan                 KRN8101 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         16.41   + 2.45
14. Šrámek Jaromír            KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šum  16.42   + 2.46
15. Klváček Aleš              PTI8527 C Sportovní klub Ptení            17.16   + 3.20
16. Moskva Roman              ZLH7501 C OOB TJ Zlaté Hory               17.29   + 3.33
17. Janů Zdeněk               KSU9045 C Klub vytrvalostních sportů Šum  17.40   + 3.44
18. Holinka Matouš            ZPV9222 C KOB ZPV Prostějov               17.59   + 4.03
19. Hodač Karel               JPV7927 C Oddíl OS SK Prostějov           18.02   + 4.06
20. Špacír Jan                UOL8805 C SK UP Olomouc                   18.13   + 4.17
21. Hrouza Jan                KRN8100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         18.25   + 4.29
22. Rozsíval Alois            KSU9142 C Klub vytrvalostních sportů Šum  18.27   + 4.31
23. Otruba Marek              PLU7417 C TJ Sokol Plumlov                18.34   + 4.38
24. Jílek Jakub               KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šum  18.44   + 4.48
25. Trávníček Jan             UOL7501 C SK UP Olomouc                   18.51   + 4.55
26. Hecl Miloš                KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šum  19.46   + 5.50
27. Smutný Šimon              VAM9301 C OOB Vamberk                     19.51   + 5.55
28. Kopec Tomáš               KRN8203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         20.49   + 6.53
29. Vlach Jan                 JPV8237 C Oddíl OS SK Prostějov           21.17   + 7.21
30. Špičák František          CEL5628 C TJ Sokol Čelechovice na Hané    21.38   + 7.42
31. Koč Zdeněk                MKP4700 C SK Meteor Kačerov Praha         22.43   + 8.47
32. Sýkora Petr               SSU82   C SK Severka Šumperk              23.51   + 9.55
33. Silnoušek Jiří            STE7200 C SK SKI-OB Šternberk             30.23   +16.27
    Mrkvica Petr              ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory              (disk)         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 20.04.2013 11:41
20.04.2013 Mistrovství Hanácké oblasti ve sprintu 2013
H35      2.20 km, 60 m, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Binar Robert              UOL7500 C SK UP Olomouc                   14.45         
 2. Grepl Ladislav            KON6111 C KOB Konice                      14.56   + 0.11
 3. Navrátil Václav           KON6427 C KOB Konice                      15.15   + 0.30
 4. Kopecký David             UOL7800 C SK UP Olomouc                   15.19   + 0.34
 5. Holinka Martin            ZPV6712 C KOB ZPV Prostějov               15.29   + 0.44
 6. Hálek Jan                 UOL7000 C SK UP Olomouc                   15.50   + 1.05
 7. Šimek Roman               UOL6503 C SK UP Olomouc                   15.52   + 1.07
 8. Hepnar Luboš              STE6307 C SK SKI-OB Šternberk             16.11   + 1.26
 9. Karásek Martin            ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov               16.51   + 2.06
10. Kroul Josef               KSU7302 C Klub vytrvalostních sportů Šum  17.21   + 2.36
11. Paloncý Pavel             KSU6349 C Klub vytrvalostních sportů Šum  17.31   + 2.46
11. Smolka Martin             STE7100 C SK SKI-OB Šternberk             17.31   + 2.46
13. Valenta Jiří              SSU6301 C SK Severka Šumperk              17.39   + 2.54
14. Smékal David              UOL7503 C SK UP Olomouc                   18.23   + 3.38
15. Kotrle Miroslav           UOL7005 C SK UP Olomouc                   19.25   + 4.40
16. Zatloukal Tomáš           SSU6700 C SK Severka Šumperk              21.07   + 6.22
17. Smrček Petr               KSU7401 C Klub vytrvalostních sportů Šum  22.09   + 7.24
    Řeháček Petr              SBR6302 C SKOB Bruntál                   (disk)         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 20.04.2013 11:41
20.04.2013 Mistrovství Hanácké oblasti ve sprintu 2013
H45      2.20 km, 65 m, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Ženčák Jaroslav           OA 6100 C ASPV OA Šumperk                 14.12         
 2. Jeřábek Luboš             JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov           14.17   + 0.05
 3. Smutný Michal             VAM6201 C OOB Vamberk                     15.14   + 1.02
 4. Vodička Luděk             SBR5501 C SKOB Bruntál                    15.58   + 1.46
 5. Navrátil Antonín          UOL5301 C SK UP Olomouc                   16.57   + 2.45
 6. Chmelař Miroslav          JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov           17.31   + 3.19
 7. Soldán Vladimír           JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov           17.37   + 3.25
 8. Višňa Milan               OOL5904 C SK Haná orienteering            18.10   + 3.58
 9. Felkl Luděk               OA 60   C ASPV OA Šumperk                 18.35   + 4.23
10. Dokoupil Vojtěch          ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov               18.41   + 4.29
11. Konečný Jiří              OOL6303 C SK Haná orienteering            18.51   + 4.39
12. Jaroš Vojtěch             ZPV5706 C KOB ZPV Prostějov               19.07   + 4.55
13. Vrábel Jaromír            SBR6102 C SKOB Bruntál                    19.16   + 5.04
14. Kubeš Jaromír             PLU6219 C TJ Sokol Plumlov                19.23   + 5.11
15. Vozda Jiří                KSU6149 C Klub vytrvalostních sportů Šum  19.56   + 5.44
16. Skácel Jaroslav           KON4617 C KOB Konice                      20.54   + 6.42
17. Albert František          OOL5804 C SK Haná orienteering            23.56   + 9.44
18. Vlach Josef               KON6431 C KOB Konice                      31.38   +17.26
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 20.04.2013 11:41
20.04.2013 Mistrovství Hanácké oblasti ve sprintu 2013
H55      2.00 km, 65 m, 13 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Komárek Jaromír           KSU4900 C Klub vytrvalostních sportů Šum  18.14         
2. Babák Jiří                ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory               19.08   + 0.54
2. Vojtášek Jan              SBR5301 C SKOB Bruntál                    19.08   + 0.54
4. Novotný Stanisl           OOP4800 C TJ Opava                        21.56   + 3.42
5. Sklenář Antonín           STE4801 C SK SKI-OB Šternberk             22.38   + 4.24
6. Smolka Miloslav           OOL4901 C SK Haná orienteering            22.54   + 4.40
7. Toman Stanislav           SBR4801 C SKOB Bruntál                    23.44   + 5.30
8. Pilc Oldřich              ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov               24.25   + 6.11
9. Ševčík Břetislav          OOP5001 C TJ Opava                        25.06   + 6.52
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 20.04.2013 11:41
20.04.2013 Mistrovství Hanácké oblasti ve sprintu 2013
H65      1.90 km, 60 m, 11 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Ostřanský Josef           SSU4302 C SK Severka Šumperk              20.56         
2. Šubrt Zdeněk              UOL4201 C SK UP Olomouc                   25.02   + 4.06
3. Kroupa Jaroslav           ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov               26.08   + 5.12
4. Gottfried Jan             UOL4602 C SK UP Olomouc                   26.19   + 5.23
5. Čermák Miloslav           STE4101 C SK SKI-OB Šternberk             39.34   +18.38
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 20.04.2013 11:41
20.04.2013 Mistrovství Hanácké oblasti ve sprintu 2013
HDR      1.40 km, 35 m, 9 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Pospisil Jan              ASU     C Magnus Orienteering             15.32         
2. Moskvová Agáta            ZLH0550 C OOB TJ Zlaté Hory               18.12   + 2.40
3. Petřivalský Nil           OOL0800 C SK Haná orienteering            20.13   + 4.41
4. Reichlová Pavla           KSU0888 C Klub vytrvalostních sportů Šum  21.32   + 6.00
5. Reichlová Lucie           KSU0850 C Klub vytrvalostních sportů Šum  23.17   + 7.45
6. Mrkvica Václav            ZLH0800 C OOB TJ Zlaté Hory               27.54   +12.22
7. Kroul František           KSU08XY C Klub vytrvalostních sportů Šum  30.43   +15.11
8. Otrubová Karolína         KON0850 C KOB Konice                      31.39   +16.07
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 20.04.2013 11:41
20.04.2013 Mistrovství Hanácké oblasti ve sprintu 2013
P      2.00 km, 50 m, 11 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Světnický Alexandr        STE6333 C SK SKI-OB Šternberk             18.46         
 2. Smékalová Ivana           JPV8687 C Oddíl OS SK Prostějov           20.32   + 1.46
 3. Svarc Frantisek           KSU     C Klub vytrvalostních sportů Šum  20.51   + 2.05
 4. Smékalová Jana            UOL     C SK UP Olomouc                   21.32   + 2.46
 5. Karásek Michal            37C7900 C Bez registrace                  24.36   + 5.50
 6. Krejci Petr               XXS     C                                 24.46   + 6.00
 7. Slechtova Ljuba           XXH     C                                 25.32   + 6.46
 8. Kopecká Jitka             UOL7750 C SK UP Olomouc                   26.45   + 7.59
 9. Novotná Jitka             ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory               27.57   + 9.11
10. Jiříčková Bětka           KRN8383 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         29.44   +10.58
    Šotek Ivo                 UOL     C SK UP Olomouc                    DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------